Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Jídelníček

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 7 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9940
    babicka11
    Účastník

    Hlídáte si to, co jíte?

    #9958
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Tak to určitě né, já si myslím, že jíst se má vše, ale s mírou.:)

    #9965
    babicka11
    Účastník

    Musím si jídlo trochu hlídat, jinak mám tendenci neprojít dveřmi – ano, je to trochu nadnesené, ale i trochu pravdivé. Jíst dietně a hodně zeleniny, odbourat to, co chutná nejvíc – chce to hodně sebezapření. Někdo se může nacpat čeho a kolik chce, a není to na něm vidět. U mne toto nefunguje a proto se musím hlídat :-).

    #9977
    veruska
    Účastník

    No já po té padesátce přibrala pár kilo navíc a ne se toho zbavit. Jsou mi těsné kalhoty a na váhu už raději nelezu.
    Chtělo by to nejíst sladké. Krásně se to píše, ale špatně dodržuje.

    #9989
    bobalka
    Účastník

    No moc ne, ale kvůli cukrovce trochu musím.

    #10525
    babicka11
    Účastník

    Jím teď víc semínek s jogurty i bez nich, a vločky s jablky. Večer si to připravím a ráno sním.

    #10533
    MadameBijou
    Účastník

    Já jídlo hlídám, ale ne kvůli váze. Jsem velmi hubená. Snažím se jíst aspoň trochu zdravěji. Semínka, ovoce, zelenina, bílé jogurty. Miluju sladké, ale nerada to s ním přeháním. Zrovna si raději dávám těstoviny s paprikou, bazalkou a sleděm. Sice z konzervy, ale chutná mi to.

    #10542
    babicka11
    Účastník

    To má tak někdo kliku, že je hubený… trochu závidím 🙁 … Já nejím skoro nic, porce jak pro vrabce a stejně se to nehne. Jo, zhubla jsem 30 kg, potom ještě 5, ale stojím na váze a nejde to dolů. Doktorka mi řekla, že mám tělo prostě tak nastavené a že s tím nejde dělat nic. Myslím si, že je kec, to by lidi z koncentráku – pardon, že to tak píšu – vypadali jinak …

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 9)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.