Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Inspirace k Vánocum

  • Toto téma obsahuje celkem 19 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 6 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 20)
  • Autor
    Příspěvky
  • #14166
    Evik
    Účastník

    Asi jako každý rok ten stejný problém co koupit k Vánocům. Myslím tím rodíčům nebo sourozencům. Pro děti je toho spousta to zas takový problém není.
    Třeba naše dvou-letá dcera si vezme katalog s hračky a už ukazuje co by chtěla. Já jí na to říkam ať spíš ukazuje to co nechce že to bude kratší seznam=)

    #14188
    babicka11
    Účastník

    Jo, je to tak, Nikolka už chodí do školy, ale když viděla všechny přílohy u letáků s hračkami, hned šla pro penál a zakroužkovala, co by chtěla. A prý už má dopis Ježíškovi napsaný, jen ho poslat :-). Není toho zrovna málo. Ta mladší má jasno. Lego, auta, letadla, autobusy :-).

    #14268
    bobalka
    Účastník

    No, u nás je to stejné, přišel leták z Dráčiku a malá je v něm věčně zabraná. A jen slyším, “To chci”,.
    Já zatím vůbec nevím, co komu, moc peněz není, tak uvidíme.

    #14270
    veruska
    Účastník

    Vnučce už mám nějaké hračky. Ona má také v prosinci jeden den narozeniny, druhý den svátek, no a potom ty vánoce. To musím mít hodně dárečků.
    Budou jí teď tři roky a hračky si ještě nevybírá, ale příští rok nám to asi začne.

    #14349
    Evik
    Účastník

    Tak to znam moje mamka ma v prosinci narozeniny i svatek. Je mi ji líto, protože má všechno v jednom měsíci a pak musí zase čekat cely rok.

    #14470
    veruska
    Účastník

    Chtěla jsem mladým dát peníze na sušičku, ale oni ji ještě neplánují, tak ať si za ty peníze od nás koupí, co budou chtít.

    #14499
    babicka11
    Účastník

    Dětem taky dáváme peníze, ať si koupí co potřebují, hlavně oblečení bych netrefila :-), kupuji jen pro holky.

    #14502
    Evik
    Účastník

    Peníze to je tutovka ale přide mi to takove neosobní. Ale je to opravdu praktické.
    Jenomže si myslim že každému uděla větší radost nějaký darek než peníze. Ale na druhou stranu než koupit hloupost…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 20)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.