Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vás dneska bolí?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 395)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12373
    veruska
    Účastník

    Zlobí mě záda a palec levé ruky nepřestal potvora bolet. Snad s tím budu muset vyrazit k dr.
    Ale to se mi nechce. Ještě počkám.

    #12378
    babicka11
    Účastník

    Zase nečekejte moc dlouho …

    #12395
    veruska
    Účastník

    Ráno mě nic nebolelo. Šla jsem dát ven psovi žrádlo, zakopla jsem o schod, takže mám nakopnutý palec u nohy a jak jsem to vyrovnávala, tak jsem se praštila do ruky a asi bude modřina. Žrádlo jsem samozřejmě vysypala po zemi. Ani jsem to nesebrala, tak si to pes posbírá. Doufám.

    #12402
    babicka11
    Účastník

    veruska – jo nakopnutý palec bolí dlouho – a promiňte, musela jsem se zasmát, vzpomněla jsem si na sebe, když jsem já vyrovnávala zakopnutí a letěla asi 3 metry, než jsem to vyrovnala. Kolegyně, co šla se mnou, říkala, že jsem vypadala jako stůl, haha…., (za námi šlo asi dalších 10 lidí! a smíchy se neudrželi), a taky jsem nesla jednou kočce žrádlo a slítla ze schodů jako šraňky, mít prsa po tatínkovi, normálně bych si rozbila hubu, hahaha….a jednou, to bylo náledí, jsem udělala krásnou roznožku, haha, že se mi ani vstávat nechtělo…, jsou to prostě blbý situace, ale člověk se jim později zasměje….vidíte, nejste sama ….

    #12422
    babicka11
    Účastník

    Dnes mi je dobře, i když je vedro a BIO 3, nejvyšší stupeň – a to hned na sobě poznám :-(.

    #12425
    veruska
    Účastník

    Tak od rána mě berou záda.Nevím, jak jsem k tomu přišla, ale zase tady byla vnučka. To dělám věci, které normálně nedělám. To je samé hopsání, lehnu si na záda a houpu ji na nohou atp.
    A s tím padáním! To jsem taky jednou brkla a záhrobeň a padla jsem na schody a hlavou práskla do vchodových dveří, jen to zadunělo.
    Jindy jsem šla po dvoře po rovině a zapomněla jsem, že tam je malá hromádka štěrku a to jsem sebou sekla a odřela jsem si do krve koleno a ruce.
    Když padám, tak to je jako když žáchne plný pytel na zem. Hihi.

    #12430
    babicka11
    Účastník

    Ještě si vzpomínám, jak bylo náledí, celou cestu do práce jsem šla jak potento, cestu normálně za čtvrt hodiny jsem šla půl hodiny a dobrý. Těsně před barákem jsem ale sebou práskla na zem. A kabát pěkně špinavý od tajícího bláta a štěrku….to jsou ty zákony schálnosti :-). Ještě historku – švagr štípal dříví a říkal ženě, teď sem nechoď. Už to měl skoro hotový, ona vykoukla ze dveří, že je oběd a poslední polínko odlítlo, a švihlo ji nad obočí – ne moc, ale šrám měla. Švagr se rozčiloval, že “poslední polínko a ona musí čumět ze dveří”, hihi.

    #12448
    bobalka
    Účastník

    Mě dnes bolí celý den hlava.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 17. až 24. (celkem z 395)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.