Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vám dnes udělalo radost?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 65. až 72. (celkem z 455)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11826
    veruska
    Účastník

    Mám radost, že svítí sluníčko a že to čtvrteční povětří odnesla jenom kalina a ne střecha, jako u sousedu. Vítr jim strhl asi 20 tašek.

    #11829
    babicka11
    Účastník

    Dostala jsem krásnou orchidej, tak z ní budu mít radost hodně dlouho …. 🙂

    #11843
    bobalka
    Účastník

    Já měla radost, že se mi všechno dařilo, zpracovala jsem asi 10 kg meruňěk a nezbyla ani jedna 😀

    #11844
    babicka11
    Účastník

    jé meruňky – taky bych si dala říct…., škoda stromu, který jsme měli a škoda meruněk, který nám jich dával hromadu, přes dvacet let .. 🙁 teď už musím meruňky kupovat za drahé peníze 🙁

    #11849
    babicka11
    Účastník

    Přestal foukat nepříjemný vítr, není vedro a dokonce spadlo i pár kapek vody z jednoho tmavého mraku.

    #11856
    Radost
    Účastník

    Radost mi udělala moje tříletá vnučka, když mi řekla “babičko, děkuji ti za moc krásný den a těším se na zítra”.Větší odměnu jsem nemohla dostat.

    #11863
    babicka11
    Účastník

    Jo, děti to s námi umí :-), čím menší, tím dojemnější. Mě Terezka popřála “všechno nejlepší a ať tě nebolí koleno” a večer tu zůstala spát a před spaním řekla ” udělej mi pití a dej ho na stůl, abys nemusela v noci vstávat, kdybych měla žízeň” .

    #11872
    babicka11
    Účastník

    Dnes mě Terezka překvapila. Zeptala se – babičko, a kolik je ti roků? – já – 65 – a ona – a proč ti není 61? – já – proč 61? – a ona – no, mě jsou 4, tak jsem to odečetla! Koukala jsem jako blázen :-).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 65. až 72. (celkem z 455)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.