Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vám dnes udělalo radost?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 337. až 344. (celkem z 455)
  • Autor
    Příspěvky
  • #18794
    babicka11
    Účastník

    Když je hezky, tak mám radost každý den, protože tu nejsme sami a jen “koukáme do zelenýho” hhi, ale furt se něco děje a je tu živo :-).

    #18813
    polivkovamaruska
    Účastník

    Jelikož je deštivo, tak jsem žehlila a mám to zasebou.

    #18814
    babicka11
    Účastník

    U nás krásně celý den, slunečno, nebudete věřit, ale 31,5° na meteostanici. Voda v bazénu ohřátá na 27,5°, prostě kafe ….

    #18833
    babicka11
    Účastník

    Dnes mám radost, přišel mi balíček – tentokrát pro mě :-).

    #18838
    babicka11
    Účastník

    V pět hodin odpoledne mi volala Terezka, jestli může přijet …, sice prý není pátek, ale že se jí zítra nechce do školky :-), tak je tady treperenda. Jen přijela, tak všichni skočili do bazénu. Voda jako kafe – 28°!!

    #18844
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem byla ráda, že nefoukal ten otravný vítr a nemusela jsem se bát, že uletí slunečník. Máme ho stejně radši jištěný “gumicukem” ke stromu :-).

    #18851
    babicka11
    Účastník

    Tak konečně holky uklidili po sobě ten binec ze včerejška, řekla jsem jim, že to já uklízet nehodlám, tak mám radost, že to tu bude zas vypadat jako u lidí a já to sem mohu napsat a mám chvíli klid :-).

    #18856
    babicka11
    Účastník

    Dnes jsem tedy nikoho nečekala …, mladí měli jet na Máchovo jezero, ale dali přednost našemu bazénu. Tak jsem měla radost. Je fakt, že máme asi čistší vodu a dost teplou, bez hromady lidí :-)…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 337. až 344. (celkem z 455)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.