Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vám dnes udělalo radost?

  • Toto téma obsahuje celkem 454 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 455)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11026
    devilscat
    Účastník

    dneska jsem byla na pedikuře a pak jsem si dala vínečko v hospůdce, prostě pěkné odpoledne 🙂

    #11037
    MadameBijou
    Účastník

    Mně udělalo radost to, že jsem si po včerejším zmrzání dneska dala zimní bundu a šálu a bylo mi tak mnohem líp. 🙂

    #11042
    babicka11
    Účastník

    Mám radost, byla tu Nikolka, jen na chvíli – jel opět s rodiči do ZOO a přijede i Terezka a bude tu do zítra, tak to se zase spolu vyřádíme :-). Už ví, jak se hrají karty, nejen na počítači, ale ovládá i “zelenou louku” a chce to pořád hrát :-).

    #11079
    babicka11
    Účastník

    Dnes mi udělala Terezka radost, byla zase na závodech a ze 70 dětí byla dvanáctá. Na medaili to sice není, ale i tak dobrý výkon. Na to, že bylo pěkně hnusně, začal padat i sníh a malé krupky a do toho studený vítr, což se jí vůbec nelíbí, dopadla docela dobře. To, jak horlivě vyprávěla, že zase závodila (děda jel s nimi) svědčilo o tom, že má opět další zážitek za sebou :-).

    #11080
    babicka11
    Účastník

    plazmic – Hezky to čokoládové lp od Káji to je bomba to také vyráběj a kde to prodávají a to se dá běžně sehnat???
    ODPOVĚĎ:
    ano, dá se sehnat na dobírku, nebo v podnikové prodejně v Brně 🙂
    adresa pro zasílání zásilek:
    ČOKOLÁDOVNY FIKAR, s.r.o.
    Blanenská 1344
    664 34 Kuřim
    Česká republika
    nebo:
    Podniková prodejna:
    ČOKOLÁDOVNY FIKAR, s.r.o.
    nám. Svobody 15 – Kleinův palác
    602 00 Brno – střed
    jinak zadejte fikar

    #11149
    matylda
    Účastník

    Nic 🙁 Mám rýmu, bolí ne hlava, pod nosem se mi klube opar, venku je zima a pes trvá na tom, že se půjde na procházku. Řekne mi někdo něco hezkého? 🙂

    #11153
    veruska
    Účastník

    Matyldo, rýma přejde, v neděli má být sluníčko a psa pošlete na procházku s někým jiným. Nebo s ním obejděte barák, ono se mu v dešti taky nebude líbit.
    A přeju vám, aby ta rýma trvala co nejkratší dobu, aby se vám ulevilo a byla jste zase veselá!!!

    #11154
    matylda
    Účastník

    Dík za dobré slovo, Verusko. Asi mi už ta zima venku vadí víc, než jsem sama ochotná připustit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 455)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.