Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Co vám dnes udělalo radost?

  • Toto téma obsahuje celkem 454 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel babicka11 a poslední změna proběhla před 4 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 89. až 96. (celkem z 455)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12059
    babicka11
    Účastník

    Já už neviděla duhu, ani nepamatuji….

    #12065
    babicka11
    Účastník

    Mám radost, že jen sprchlo a nebyla žádná bouřka, i když to vypadalo na pořádnou.

    #12127
    veruska
    Účastník

    Je zase teplíčko. Hurá!!!

    #12130
    babicka11
    Účastník

    Mám radost, že opět vykvetl nový leknín, už se zdálo, že žádný nebude….celkem už je to asi šestý květ.

    #12134
    pampaliny
    Účastník

    Že svítilo sluníčko a bylo krásně teplo + 33. st.

    #12140
    babicka11
    Účastník

    Byli jsme na velkém nákupu a tak mám zas všechno doma. Byli jsme jak u snědeného krámu :-).

    #12149
    bobalka
    Účastník

    Já měla dneska krásné odpoledne strávené na zahradě se všemi vnoučaty a bez rodičů, užili jsme si plno zábavy, koupání, děda nainstaloval novou vodní klouzačku, dali jsme si mňamku a ještě mi krásně rozkvetla na zahradě yuka. Kvete jednou za pár let. Den jsme zakončili sladkou tečkou, stavili jsme se na zmrzce. Prostě krásný a pohodový den.

    #12158
    veruska
    Účastník

    Koupala jsem se s naší Lucinkou ve velkém bazénu a ona byla šťastná. Vůbec nechtěla z vody, i když už měla pusu celou modrou. Tak jsme vylezly a musela jsem slíbit, že za chvíli zase půjdeme do bazénu. A taky jsme šly.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 89. až 96. (celkem z 455)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.