Hlavní stránka Fóra Diskusní fórum Babské rady – zdraví

  • Toto téma obsahuje celkem 57 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rojak a poslední změna proběhla před 5 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 58)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12992
    babicka11
    Účastník

    Na rýmu je dobré: zkuste si nakapat do nosu šťávu z citrónu ráno i večer (asi 1 až 2 kapky), a bude po rýmě :-).

    #13011
    Rojak
    Účastník

    Na snížení kyseliny močové u Dny je dobré na noc vypít skleničku vody s půlkou lžičky sody.

    #15453
    Rojak
    Účastník

    Když se vám chce kýchnout a není to zrovna ve vhodnou chvíli (třeba při řízení auta), stačí si zmáčknout prstem místo mezi horním rtem a nosem.

    #15454
    matylda
    Účastník

    Rojaku, taky to znám. Dělají to hlavně myslivci při čekané, aby si nevyplašili zvěř 🙂

    #15469
    bobalka
    Účastník

    Mě by se hodila nějaká rada na ledviny, pobolívá mě v zádech a natekly mi nohy.

    #15476
    Rojak
    Účastník

    Bobalko, na tohle vám nemůžu dát žádnou odbornou radu, protože nejsem doktor, ale podívejte se na tyto stránky a uvidíte. Hned jak otevřete ve vyhledávači tento link, tak se vám otevře stránka na různé cvičení na neduhy a na posílení organismu. Jsou to cviky z čínské medicíny a můžete tam najít i cviky na záda a jiné neduhy. Nevím jak vám to pomůže, ale každá rada dobrá a ten cvičitel co to uvádí má velice dobrou recenzi. V zdravém těle, zdravý duch. ?

    https://osmbrokatu.cz/oslabene-ledviny-co-prospiva-ledvinam/

    #15517
    babicka11
    Účastník

    Na oteklé nohy je dobré – když sedíte, máchat je v chladné vodě v lavoru – třeba u počítače, a pak se natáhnout, a třeba zvednout i o zeď…. taky to znám, dřív se mi stávalo často – mít oteklé kotníky, teď už je to lepší …. když jsem zhubla, problém ustal …

    #15547
    bobalka
    Účastník

    Rojaku díky, stránka dobrá, uložila jsem si ji a hned vyzkoušela, posílení ledvin. Ještě jí důkladněji prozkoumám.
    babicko11 i Vám děkuji za radu, mě normálně nohy neotékají, ale občas většinou, když mě pobolívají ty ledviny, tak mi nateče celá spodní noha bolestivým otokem, nevím jestli je to k sarkodioze nebo k cukrovce, ale je to nepříjemné. Dneska nohy už dobrý.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 25. až 32. (celkem z 58)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.