Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 30)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9492
    babicka11
    Účastník

    Máte doma akvárium? Chováte rybičky, nebo tam máte želvu, či jiné zvířátko? My a dcera máme akvárium s rybičkami, syn také a ještě morčata. Někdo má třeba ještě hada, gekona nebo jinou ještěrku. Ale to bych asi nechtěla, i když gekon se mi docela líbí.

    #9509
    veruska
    Účastník

    Přestěhovali jsme se na vesnici, tak máme slepice a králíky. Mezi nimi i jednoho zakrslého králíčka, kterého hlídáme přes zimu vnučce od mojí sestry.
    Měli jsme /syn ještě má/ Thajskou užovku. Představte si, že už jí je 25 let.

    #9516
    Anonymní uživatel
    Neaktivní

    Jak byl syn malý tak chtěl akvárium, my mu ho pořídili, ale za tři roky ho to přestalo bavit tak jsme ho poslali dál.

    #10046
    veruska
    Účastník

    Také jsme měli kdysi rybičky. Docela bych chtěla jenom nějaké malé akvárko třeba s neonkami.

    #10050
    bobalka
    Účastník

    Akvárko měl můj tatínek, já se hrozně ráda koukala do rosvíceného akvária a přemýšlela jsem si u toho. Vždycky mě to uklidňovalo a dobře jsem si utřídila myšlenky. Teď akvárium nemáme, ale chtěla bych ho mít.

    #13665
    veruska
    Účastník

    Chtěla bych si koupit kulaté akvárko, ale ne na rybičky, ale na cukry, které sbírám. Pěkně by to vypadalo.

    #13733
    bobalka
    Účastník

    Tak už ho máme, malá si ho přála k narozeninám, tak dostala, poradila jsem jí pár věcí, aby vybrala dobře a teď se na něj chodíme koukat obě. Pořád se mi to líbí.

    #13845
    babicka11
    Účastník

    My máme zase asi dvacet malých nových rybiček, hlavně červené a černé, i neonky …

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 30)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.