Pro uživatele

Každý zde vidí co hledá


Nové komentáře

babicka11
Já zas na svoji váhu bych měla měřit metr devadesát...
Rojak
Já vím, že dospělý člověk má vážit, kolik měří přes...
radek
Nabídka domácí práce byla naplněním stavu ukončena. Pokud se chcete...
Markéta
O co se jedná přesně

Zajímavé odkazy

Rybářská dovolená
Tip na dovolenou
Magazín o zdraví
Ubytování na zámku
Pobyty pro dva
Dovolená pro rybáře
Gabl.cz
Svatba na zámku
Plastové přepravky
EUautodily.cz

Rubriky

Nové články

Štítky

Máte k dispozici vlastní zdroj vody? Zaléváte pravidelně velkou zahradu?

Potřebujete velké množství vody pro svůj bazén? Pak se vám rozhodně vyplatí investovat do domácí vodárny. Vzhledem k tomu, že se cena vody neustále zvyšuje, investice se vám brzy vrátí.

Věděli jste, že domácí vodárna vám může zajistit stálý tlak vody, a zároveň ušetřit spoustu peněz? Proč platit za veřejnou vodu, když můžete čerpat svou vlastní?

Domácí vodárna je zařízení, které slouží k zásobování vodou z vlastního zdroje. Typicky jsou na trhu k dispozici vodárny pro vrty, nebo pro studny. Zakoupit můžete také vodárnu pro zvýšení tlaku vody. Tato zařízení se nejčastěji pořizují na místa, kde není možnost připojení k veřejné vodovodní síti. Velmi oblíbené jsou ale také v rodinných domech nebo v rekreačních zařízeních, kde je velká spotřeba vody.

Dnes je ale na trhu velmi široká nabídka domácích vodáren a vlastní zařízení pro čerpání vody si může pořídit prakticky každý. Domácí vodárny jsou navíc cenově dostupné a jejich instalace není nikterak náročná, takže ji zvládne prakticky každý. Slouží k čerpání jak užitkové, tak pitné vody.

Domácí vodárny EcoSmart

Velmi efektivní a energeticky nenáročné jsou například domácí vodárny značky EcoSmart. Tato zařízení jsou oblíbená zejména pro svůj tichý a plně automatický chod, nenáročnou údržbu a jednoduchost systému. Jednotlivé vodárny jsou rozděleny dle jednoduchého klíče, a tak je velmi snadné zvolit konkrétní produkt, který bude vyhovovat vašim potřebám. Stačí pouze vědět, z jakého zdroje budete vodu čerpat a kolik osob chcete zásobit vodou. Více informací o vodárnách značky EcoSmart naleznete na webu www.eco-smart.cz.

9 komentářů na „Domácí vodárna se vyplatí“

 1. matylda napsal:

  Mám studny dvě, zatím s nimi vystačím. Třeba jednou, budoucí majitelé…. 🙂

 2. lgku990 napsal:

  My máme na chatě vodárnu, vodu bereme ze studny a používáme jí v chatě na mytí, koupání i vaření.

 3. babka napsal:

  Zahradu nemáme ale když ještě žili mužovo rodiče na vesnici, tak na zalévání byly sudy s dešťovkou. Ze studny se brala jen na vaření a hygienu.

 4. pskrob napsal:

  já velkou spotřebu vody nemám, zalévám dešťovou a bazén nemám

 5. Evik napsal:

  Rodiče mají na zahradě studnu a je to určitě supwr dcera se tam v letě muže čabrat jak chce a nám se aspoň nepřetáčejí paneky kolik budem platit

 6. bobalka napsal:

  Na zahradě máme také studnu, vodu používáme jen na zalévání a v létě do bazénu.Vody je tam zatím hodně,ale o domácí vodárně neuvažujeme.Na baráčku to může být super vychytávka.

 7. babicka11 napsal:

  Máme svoji vlastní studnu a vody je zatím dost na zalévání. Ještě máme takovou “malou” vychytávku. Od jara do zimy splachujeme WC také vodou ze studny. V zimě, když mrzne, tak jen přepneme na vodovod. Ušetří se tak docela dost peněz.

 8. veruska napsal:

  Máme vlastní studnu a čerpáme z ní vodu na zalévání. Ani jsem se nedívala, kolik je tam vody.

 9. Rojak napsal:

  To je každopádně pravda, otázkou je jenom to, kde tu vodu do té vodárny budete brát, když je takové sucho a podzemní zásoby vody se kriticky snižují. Za chvíli by se mohlo stát, že budeme mít vodu jen na pití a na nějaký bazén si nechat zajít chuť. Ve studni jsme měli vždy dost vody a teď je suchá. Nedaleko nás v Píšti mají hlubinný vrt a tam podzemní voda spadla o šest metrů. Myslím, že tohle už je alarmující.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *